Nawigacja

W celu poruszania się po stronie skorzystaj z menu bocznego, które uruchamia się przyciskiem w lewym górnym rogu strony. W celu dostosowania strony do potrzebo osób niedowiedzących użyj stosownego przycisku w menu górnym. 

Ściezki zwiedzania

Portal udostępnia możliwość dodania wybranych stanowisk do swojej ściezki zwiedzania w celu poźniejszego wydrukowania mapy. Przejdź do menu wystaw i kliknij ścieżki zwiedzania. Wybierz ścieżkę,by przeładować widok stanowisk lub wpisz tagi by wyszukać stanowiska we wszystkich ścieżkach. Kliknij w przycisk plusa by dodać stanowisko do swojej ścieżki zwiedzania. W sekcji moja ściezka zwiedzania kliknij przycisk mapa by wyświetlić ścieżkę w celu jej wydrukowania.

Wirtualna pocztówka

Uruchom menu i przejdź do zakładki wirtualna pocztówka. Korzystając z intuicyjnego edytora utwórz pocztówkę. Jeśli jesteś zalogowany i powiązałeś ze swoim kontem wizytę, w edytorze wirtualnej pocztówki zobaczysz swoje zdjęcia, zebrane w trakcie zwiedzania. Po zakończonej pracy pobierz pocztówkę jako pdf lub plik graficzny.